چرا مانتو و شلوار اداری

شیک لباس پوشیدن و تیپ ظاهری بانوان عزیز محیط کار تا حدود زیادی نشان دهنده شخصیت می‌باشد در حال حاضر کشورمون مانتو و شلوار پرسنلی یا اداری مد شده است که بسیار شیک و رسمی است تولید و پخش مانتو و شلوار اداری شیک پوشاک روز تهران نوآوری زیادی انجام داده همچنین مدل‌های با متنوع تا لباس فرم‌های اداری مشتریان گرامی کنیم.

نحوه سفارش

نحوه سفارش عمده مانتو و شلوار اداری اگر خود شما مشتریان عزیز و گرامی مدلی را از قبل انتخاب کرده‌اید عکس مدل مورد نظر خود را در تلگرام یا واتس آپ برای ما بفرستید اگر موجود داشته باشیم بهتون اطلاع میدیم و اگر موجود نداشته باشیم در اسرع وقت مدل مورد نظر شما مشتریان گرامی را آماده می‌کنیم یا کارشناس تولیدی مانتو و شلوار اداری پوشاک روز ژرنال مدل‌های مانتو اداری در دید مشتری قرار داده و شما عزیزیان از روی ژرنال انتخاب کنید.

خرید مانتو و شلوار اداری

تولید و پخش عمده مانتو و شلوار اداری یا رسمی در پوشاک روز با توجه به آن که از جدیدترین سیستم های صنعتی و پیشرفته ترین ابزار تولید لباس را در اختیار دارد شیکترین مانتو و شلوار اداری به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.خب است بدانید تمام اجناس پوشاک روز از کیفیت بالایی برخوردار است.

تولید و پخش انواع مدلهای شیک مانتو و شلوار های اداری یا رسمی در رنگبندی زیبا و با سایز بندی متناسب با درخواست و سفارش شما عزیزیان تولید عرضه می گردد.

هدف تولید و پخش عمده لباس پوشاک روز تامین جنس با کیفیت و با قیمت معقول برای مصرف کننده است.

مرکز پخش عمده لباس فرم پوشاک روز آماده عقد قرارداد با تمام شرکتهای دولتی و خصوصی،فروشگاه های زنجیره‌ای مثل هایپر مارکت،سازمانها،هتل ها، ارگانها،نمایشگاهها،بانکها و غیره می باشد.

جهت اطلاع از فروش و قیمت و سفارش دوخت مانتو و شلوار های اداری با شماره های زیر تماس بگیرید. تلگرام ما

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

 

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+