Select Page

مرکز تولید و پخش پوشاک روز عرضه و تولید و فروش عمده تیشرت را آغاز کرد. جهت اطلاع از قیمت عمده تیشرت و سفارش با ما تماس بگیرید

چرا خرید عمده تی شرت برای فرشندگان به صرفه و معقول است؟

تی شرت نوعی پیراهن است که برای پوشاندن بالاتنه به کار می رود. معمولا تیشرت ها دکمه و یقه ندارند در حال حاضر اغلب به عنوان جداگانه و تنهایی بدون لباس دیگر استفاده می گردد، تیشرت بدون شک یکی از محبوب ترین انواع لباس مردانه است و به شکل آستین کوتاه و بلند می باشد آستین کوتاه برای فصل تابستان و بهار استفاده می شود و تیشرت آستین بلند برای پاییز و زمستان استفاده می شود.

خرید عمده تیشرت

خرید عمده تیشرت

تولید و فروش عمده تیشرت پوشاک روز تهران بهترین پارچه ها و تریکو ها استفاده میکند بیشتر تولید تیشرت مردانه پوشاک روز از جنس تام تیلور، فانریک و جودن است این اجناس بهترین انتخاب تیشرت است که صد در صد پنبه می باشد، پخش عمده و خرید عمده تیشرت مردانه پوشاک روز استایل آن به این شکل است که یقه های آن گرد برای کسانی که سینه های کوچک و شانه های افتاده دارند مناسب است این مدل شانه ها را ایستاده تر نشان می دهد یقه هفت نیز برای افرادی که کوتاه قد مناسب است همچنین برای کسانی که گردن بلند دارند نیز صورت توازن ایجاد میکند.

انواع تیشرت های تولیدی پوشاک روز

تیشرت های پخش عمده پوشاک روز که بیشتر فانریک و تام تیلور است برای زیر کت تک بسیار زیبا است همچنین تک پوش بسیار زیبایی است. تولیدی تیشرت پوشاک روز در ۳ سایز، ۲ سایز و فری سایز می باشد رنگ بندی، سرمه ای، مشکی، قرمز، زرشکی، سبز، آبی نفتی، بنفش و غیره می باشد.

تیشرت تام تیلور و فانریک

تیشرت عمده

مرکز پخش عمده و فروش عمده تیشرت پوشاک دوز آماده عقد قرارداد با تمام فروشگاه های بزرگ تهران، سایر استان ها، مدارس، دانشگاه ها، بانک ها  و غیره می باشد ارسال به تمام نقاط کشور و کشور های همسایه انجام می شود.

جهت اطلاع از قیمت و خرید عمده تیشرت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۸۶۰۷۲۵۷۵

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۳۴۳۷۷

 

سفارش پوشاک عمده در تلگرام

کانال تلگرامی عمده فروشی کت و شلوار و لباس مجلسی

 

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+