Select Page

چرا لباس فرم لباس کار پوشاک روز؟

تولید و پخش فروش عمده لباس کار پوشاک روز به این شکل است که ساده ترین شکل لباس کار در دو فرم ظاهری بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار و لباس کار یکسره از پارچه های پلی استر پنبه، کتان، ویسکوز، فلامنت یا ترکیبی، همچنین برای لباس کار بانوان عزیز که از روپوش استفاده می‌کنند از پارچه کجراه و تترون استفاده می‌شود و از آنها در تولیدی و دوخت پوشاک روز استفاده میشود همچنین در مدل های مختلف و در رنگبندی متنوع می باشد. همچنین تمام لباس کار‌های تولید و فروش عمده لباس فرم کار پوشاک روز در تمام سایز ها موجود می باشد. بیشترین رنگها جهت لباس کار مشکی، سرمه‌ای، آبی نفتی، سبز فسفری، طوسی و غیره می باشد.

لباس کارگری

خرید لباس کار

مجموعه پخش عمده لباس کار پوشاک روز

مجموعه پخش عمده لباس کار پوشاک روز از سال ۱۳۸۵ کار خود را با پشت کار و خلاقیت آغاز کرد هدف اصلی این مجموعه تولیدی ارائه خدمات عالی و کسب رضایت مشتری است.

لباس کار

کارگاه دوخت لباس کار

خرید عمده لباس کار را با بهترین کیفیت از پوشاک روز تهیه کنید.

خوب است بدانید تمام اجناس تولید لباس کارهای پخش عمده پوشاک روز که شامل بلوز و شلوار، کاپشن و شلوار و غیره دارای شش ماه گارانتی می باشد. هر نوع لباس فرم کارگری هر شرکت دولتی یا خصوصی دارای لوگو تبلیغاتی شرکت خود روی پیراهن می باشد که تبلیغ شرکت بشمار می‌رود و در دید مشتری بسیار تاثیرگذار خواهد بود. پوشاک روز دارای کارگاه تخصصی دوخت لباس فرم کارگری و کارگاه گل دوزی جهت لوگو روی لباس کار ها می باشد.

خرید عمده لباس فرم کارگری

تولیدی لباس کار پوشاک روز با افتخار آماده ارائه هر نوع لباس فرم کارگری می باشد.

پخش عمده یا فروش عمده لباس فرم کارگری پوشاک روز آن چیزی نیست که ما به مصرف‌کننده‌ها میگوییم بلکه آن چیزی است که مصرف کننده‌ها به یکدیگر می گویند.

خرید لباس کار

فروش لباس کارتولید و فروش عمده لباس فرم کارگری پوشاک آماده عقد قرارداد با شرکت خصوصی و دولتی و کارخانجات‌ها در تمام شهر‌ها و تهران می باشد.

جهت اطلاع از قیمت خرید عمده انواع لباس فرم‌های کارگری و سفارش دوخت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+