Select Page

فروش عمده مانتو اسپرت

خرید مانتو اسپرت را میتوان مهم ترین پخش خرید بانوان عزیز کشورمان را بدانیم، مانتو بیشترین سهم را در در پوشش و ظاهر خانم های عزیز دارد، در واقع هسته ی مرکزی استایل خانم ها را تشکیل می دهد، بنابراین با فروش عمده مانتو اسپرت پوشاک روز همراه باشید و استایل زیبایی داشته باشید.

فروش عمده مانتو اسپرت

اگر چه قد مانتو اسپرت دخترانه معمولا برای راحتی بیشتر کوتاه انتخاب می شود; امروزه مد تغییر کرده است و شاهد مانتو بلند اسپرت جلو باز زیادی هستیم; که بسیار در میان زنان و دختران مد و محبوب شده است; تولید و فروش عمده مانتو اسپرت پوشاک روز تهران مدل های متنوع بسیار زیاد و جدیدترین کارهای روز را آماده می کند.

فروش مانتو مزونی

فروش مانتو مزونی

مدل های امروز تولیدی مانتو مزونی پوشاک روز بیشتر با رنگ های شاد و تک رنگ هست; مجموعه ای از زیباترین و به روز ترین مدل مانتوهای اسپرت دخترانه و زنانه در تولیدی مانتو پوشاک روز مشاهده کنید و مشتری همیشگی خواهید شد.

خرید مانتو مزونی

خرید مانتو مزونی ترک

تولید تفاوت مانتو مزونی

کسانی که به مزون‌ها مراجعه می‌کنند دنبال محصولاتی که هر روز پشت ویترین مغازه‌های سطح شهر می‌بینند نیستند آنها به دنبال طرح‌ها، نقش‌ها و مدل‌های خاص هستند تا خریدی با فروشگاه‌های بازار داشته باشند، تولیدی مانتو مزونی پوشاک روز مخاطب خاص دارد خرید عمده مانتو مزونی و خرید تکی مانتو مجلسی پوشاک روز انجام دهید.

فروش مانتو مزونی ترک

فروش مانتو مزونی ترک

تفاوت در مخاطب و اختصاص یافتن یک نوع لباس به یک گروه خاص موضوع طبیعی است که در همه جای دنیا مصداق دارد لباس‌های شیک‌ و لوکس برای مخاطب خاص عرضه می‌شود، با ما خاص باشید.

دوخت مانتو مزونی

دوخت عمده مانتو مزونی ترک

تغییر را با دوخت مانتوهای مزونی اسپرت تولیدی پوشاک روز حس کنید و شیک پوش باشید.

دوخت مانتو مزونی

طراحی و دوخت مانتو مزونی

بیشترین رنگ‌ها برای مانتو اسپرت

چهار رنگی که به هر پوستی می‌آیند یکی دیگر از رنگ‌هایی که هر پوستی می‌آید کله غازی این رنگ تطبیق پذیرتر از رنگ روشن و تابستانی فیروزه‌ای می‌باشد، رنگ بعدی قرمز است که به هر پوستی می‌آید به این دلیل که در مرکز طیف رنگ‌ها قرار دارد، یکی دیگر از رنگ‌ها بادمجانی می‌باشد این رنگ جزو رنگ‌های وسط در چرخه‌ی رنگ‌هاست یعنی نه خیلی گرم نه خیلی سرد است، و آخری صورتی ملایم می‌باشد این رنگ جایی بین صورتی روشن و گلبهی قرار دارد پوست صورت را روشن‌تر و درخشان‌تر نشان می‌دهد.

فروش عمده مانتو مزونی

تولیدی مانتو مزونی با طراحی عالی

فروش عمده مانتو مزونی

فروش عمده مانتو مزونی پوشاک روز، مانتو‌های مزونی با مانتو‌های اسپورت خیلی تفاوت دارد مانتو‌های اسپورت چون فروشش بالا زیاد تولید می‌شوداما مانتو‌های مزونی فروش کمتری در مقابل اسپورت دارد تولیدی مانتو مزونی پوشاک روز تمامی اجناس خود از استاندارد‌های جهانی می‌باشد و در سبک و مدل‌های مختلف طراحی میشود، خرید عمده مانتو مزونی خود را از تولید و عرضه کننده مانتو مزون پوشاک روز تهیه کنید. شایان به ذکر است تمام درز دوخت مانتو مزون‌ها نوار دوزی و گاند کشی شده می‌باشد.

فروش مانتو مزونی

فروش مانتو مزونی تولید مانتو

تولید و پخش عمده مانتو اسپرت مزونی پوشاک روز با بهترین پارچ های روز; که شامل شانتون، بنتون، لاکچری، ابروبادی، برونتی، حریر، مازاراتی و غیره، همچنین بهترین دوخت با تن خورده‌ای فوق‌العاده اجناس خود را به مشتریهای عزیز خود ارائه کند.

فروش مانتو مجلسی

مانتو مزونی

تولید و فروش عمده مانتو‌های مزونی و اسپرت پوشاک روز تهران آماده عقد قرارداد با تمام با فروشگاه.ها در تهران و تمام فروشگاه‌های استان‌های کشورمون می باشد.

فروش عمده مانتو مزونی ترک

فروش عمده مانتو مزونی ترک

جهت اطلاع از قیمت و خرید عمده مانتو مزونی و اسپرت و مشاهده دیگر مدل‌ها و دیگر محصولات شماره‌ تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

در آستانه سال جدید هستیم همچنین سال خوبی را مردم عزیر آرزو می‌کنیم برای مدل‌های شب عید تماس بگیرید با تولیدی مانتو مزونی پوشاک روز همراه باشید و مشتری همیشگی شوید. ۰۲۱۸۶۰۷۲۵۷۵

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+