Select Page

فروش عمده مانتو و شلوار اداری یا یونیفرم;لباس شما روی رفتار و افکار مشتری بسیار تاثیرگذار خواهد بود; زنانی که در محل کار خود یا شرکتی که فعالیت می کنند; با لباس های رسمی یا همان مانتو و شلوار اداری (یونیفرم) استفاده می کنند;

کارگاه دوخت

کارخانه دوخت مانتو و شلوار اداری با کیفیت عالی

بسیار تاثیرگذار و مثبت برای شرکت خواهد بود; به همین دلیل در نود درصد از شرکت های خصوصی و دولتی، سازمان ها، بانک ها، دانشگاه ها، هتل ها، آژانس های هواپیمایی و غیره از مانتو و شلوار های اداری و رسمی استفاده می شو;.فروش عمده مانتو و شلوار اداری یا یونیفرم.

فروش عمده مانتو شلوار اداری

متفاوت باشید با تولید و فروش عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز افتخار ما کیفیت کار ما است.

فروش عمده مانتو شلوار اداری

نمونه کار مانتو شلوار اداری پوشاک روز

امروزه از مهمترین عوامل پیشرفت هر اقتصادی همراهی آن با روش های نوین تجارت الکترونیک است; با این حال در کشور ما علل خصوص در صنعت پوشاک نود درصد به صورت صورت سنتی کار می کنند; اما تولید و پخش عمده لباس فرم مانتو و شلوار اداری پوشاک روز به صورت کاملا تجارت الکترونیک عمل می کند.

فروش مانتو اداری اینترنتی

فروش اینترنتی مانتو و شلوار اداری

تولیدی لباس فرم پوشاک روز فروش اینترنتی مانتو و شلوار اداری را به خدمات خود اضافه کرده و ارسال آن را به سراسر کشور را انجام می‌دهد.

گروه تولیدی پخش عمده پوشاک روز یکی از بزرگترین تولید کننده انواع مانتو و شلوار اداری یا لباس فرم ویژه سازمان ها، بانک ها، ارگان ها، کارخانجات ها و شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. اکنون تولید و فروش عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز با بیش از دو دهه تجربه در تولید لباس فرم اداری با بیشترین تنوع کالا یا سفارش خود مشتری آماده عقد قرارداد می باشد.

خرید مانتو و شلوار اداری

کارگاه دوخت مانتو و شلوار اداری

روند تولید مانتو و شلوار اداری یا رسمی پوشاک روز به این شکل است.

۱. دارای کارگاه برش مجزا و میز برش (CNC)

۲. دارای کارگاه دوخت تخصصی مجزا با چرخ های اتوماتیک و کامپیوتری و نیرو انسانی مجرب

۳. استفاده از ماشین آلات روز دنیا

تولید و فروش عمده مانتو و شلوار اداری یا لباس فرم پوشاک روز دارای شش ماه گارانتی پارچه و دوخت می باشد; همچنین پوشاک روز کارشناس خود را جهت اندازه‌گیری کارمندان عزیز به شرکت خصوصی و دولتی و غیره اعزام میکند.فروش عمده مانتو و شلوار اداری یا یونیفرم

خرید مانتو و شلوار

خرید مانتو و شلوار از تولیدی

مجموعه تولیدی و فروش مانتو و شلوار اداری پوشاک روز با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای افتخار دارد تا لباس فرم های خود را به سراسر کشور ارائه کند تلاش ما کیفیت و زیبایی و نو آوری را به مخاطب های خود عرضه کنیم.

جهت اطلاع از قیمت و فروش عمده مانتو و شلوارهای اداری و سفارش دوخت با شماره های زیر تماس بگیرید. تلگرام ما

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۲۱۸۶۰۷۲۵۷۵

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+