Select Page

به وضع ظاهری خود برسیم یکی از دلایلی که فروش پوشاک عمده پوشاک روز بیش از دو دهه تداوم داشته است خوش لباسی و خوشتیپی مشتری‌های خود اهمیت داده است یکی از عواملی که باعث تاثیر گذاری در بین سایرین خوش لباسی و خوش‌تیپی است.

کت تک

تولیدی کت و شلوار عمده

فروش عمده لباس پوشاک روز همیشه در حال تغییر بوده تا با کیفیت عالی اجناس فوق خود را به مشتری‌های گران‌بهای خود ارائه کند.

کت تک

پخش عمده پوشاک

ظاهرتان با شما سخن می‌گوید ما دوست داریم باور داشته باشیم که با ظاهرمان قضاوت نمی‌شویم اما متأسفانه در عمل اینطوری نیست.

کت و شلوار

دوخت کت و شلوار اداری

خرید عمده پوشاک

امروزه مد یک صنعت جهانی است و در بسیاری از کشورها بزرگ و پیشرفته جای پا محکم کرده است تولید لباس عمده پوشاک روز یکی از مراکز خرید عمده لباس و تولید انبوه پوشاک یکی از تولیدکنندگان بزرگ در ایران می‌باشد و خدمات به مردم عزیز ارائه می‌کند پنج کشور در کل دنیا شهرت و اعتبار بین‌المللی در مد لباس کشف کرده‌اند شامل ایتالیا، فرانسه، انگلستان، ژاپن و آمریکا می‌باشد به تازگی ترکیه و ایران به این شهرت دست پیدا دست پیدا کرده‌اند.

کت و شلوار

فروش کت و شلوار کلاسیک

تولید لباس عمده پوشاک روز تهران

تولید و فروش عمده پوشاک روز به خوبی می‌داند چه نوع لباسی چه مخاطبی دارد و در چه موقعیتی پوشیده می‌شود تولید عمده لباس پوشاک روز تهران طیف گسترده‌ای از رنگها، الگوها و سبک‌ها را در اختیار دارد مانند لباس‌های رسمی از جمله کت و شلوار مردانه، مانتو و شلوار، کت و شلوار زنانه و غیره استفاده می‌کند و مخاطبان خاص خودشان را دارد طراحی فروش پوشاک عمده از راه‌های متنوع و متفاوت است همچنین طراحی علم و طراحی لباس عمده و پایه آن را به خوبی تولید پوشاک روز پیاده کرده است ما همواره تلاش می‌کنیم که لباسی را طراحی کنیم تابع زیبایی و دل انگیز باشد.

کت و شلوار

تولید و پخش کت و شلوار

پوشاک روز آماده عقد قرارداد با تمام شرکت‌های دولتی و خصوصی، سازمان‌ها، ارگان‌ها و خارج از کشور از جمله کشور‌های همسایه می‌باشد.

کت و شلوار

تولید پوشاک عمده

جهت اطلاع از قیمت و خرید عمده پوشاک با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

09370881972

02186072575

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+