Select Page

 لباس فرم کارگری کارخانجات و سازمان‌ها

لباس کار به عنوان یکی از وسایل استحفاظی فردی بوده و کلیه کارکنان باید با لباس کار متناسب با محل کار در سر کار حاضر شوند لباس کار به عنوان یک پوشش سراسری تنه و دست و پاها در مقابل شرایطی محیط محافظت می‌کند. ساده‌ترین شکل لباس کار در فرم ظاهری بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار (دو تیکه) و لباس کار یکسره (یک تیکه) در تولیدی فروش لباس فرم کارگری کارخانجات و سازمان‌ها پوشاک روز ارائه می‌شود.

تولیدی لباس فرم کارگری

تولیدی لباس فرم کارگری

پخش عمده لباس فرم کارگری

هر شرکتی یا سازمان‌ها و کارخانجات‌ها از لباس متحد شکل استفاده می کنند. یعنی لباس فرم کارگری که به خوبی در پخش عمده لباس فرم کارگری پوشاک روز کارشناسی شده است که از پارچه ای و دوختی استفاده شود. کارگاه دوخت لباس کار پوشاک روز از کتان ۷۰ ۳۰ برای تولید لباس کار استفاده می‌کند.

لباس فرم کارگری

لباس فرم کارگری

لباس فرم کارگری جهت سازمان‌ها و کارخانجات تبلیغ نمایش، ایجاد پرستیژ کاری و بالا بردن اعتبار شرکت یا سازمان‌ها و نهادها می شود همچنین باعث حس احساس مسئولیت در میان پرسنل‌می شود. تولیدی لباس فرم کارگری پوشاک روز بسیار با دوام و با‌کیفیت می باشد.

فروش عمده لباس کارگری

فروش عمده لباس کار

تولید لباس فرم کارگری و فروش عمده لباس کار در شرکت تولید و پخش عمده پوشاک روز به این شکل است. که شامل لباس کار دو تیکه، لباس یکسره ،تیشرت، لباس کار دو بنده، پیراهن و شلوار و غیره می باشد.

طراحی‌لباس صنعتی بی نظیر، کیفیت عالی با پوشاک روز حس کنید. فروش عمده لباس فرم کارگری در تولید و پخش عمده پوشاک روز دارای شش ماه گارانتی می باشد.

پخش عمده لباس کار

پخش عمده لباس کار

فروش عمده لباس فرم کارگری پوشاک روز مجموعه‌ای است که بیش از دو دهه تلاش مستمر کیفیت و زیبایی نو‌آوری را به مخاطب های خود ارائه میکند. شما عزیزیان مشتری‌های گرانقدر پوشاک روز لایق بهترین‌ها هستید.

تولید لباس کار

تولید لباس کار

کارگاه دوخت لباس کار

پخش عمده لباس کار پوشاک روز آماده عقد قرارداد با تمام شرکت‌های دولتی و خصوصی، کارخانه‌ها و غیره می‌باشد. کیفیت متمایز و بسیار بالا با کارگاه دوخت لباس کار مرغوب همراه باشید.

جهت اطلاع از قیمت خرید عمده لباس فرم کارگری و همچنین سفارش دوخت لباس فرم کارگری با شماره‌ تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

02186072575

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+