Select Page

تولید مانتو و شلوار اداری

تولیدی مانتو و شلوار اداری پوشاک روز به صورت عمده به شرکت‌ها و غیره خدمات عالی ارائه می‌دهد با ارائه مرغوب‌ترین پارچه از جمله فاستونی، سوپر فیونا، بزیاق استفاده می‌کند و تضمین کیفیت می‌دهد.

واژه مانتو ریشه فرانسه ای دارد. (manteau) یا روپوش لباس است; که روی لباس‌های دیگر پوشیده می شود. امروزه مانتو در ایران کارکردهای اداری، فرهنگی، مذهبی و حتی سیاسی دارد.

تاریخچه مانتو

پس از مد شدن مانتو و شلوار اداری برای شرکت های دولتی و خصوصی و غیره; طراحان لباس تولید مانتو و شلوار اداری پوشاک روز تهران.  بهترین مانتو و شلوار اداری با کیفیت پارچه دوخت و مدل‌های متنوع به هم وطنان عزیزمون در تمام نقاط کشور ارائه می‌دهد. خرید عمده مانتو و شلوار اداری خود را به ما بسپارید.

فروش مانتو و شلوار

کارگاه دوخت مانتو و شلوار اداری

رسمی‌ترین و شیک‌ترین پوشش برای خانم‌ها در محل کار مانتو و شلوار می‌باشد. با توجه به اینکه بیشترین مخاطبان و مشتریان هر کسب‌و‌کاری در اولین برخورد از ظاهر قضاوت خواهند کرد; فروش عمده و تولیدی مانتو و شلوار اداری پوشاک روز با کیفیت‌ترین لباس فرم مانتو و شلوار را برای کارمند‌های خانم شرکت‌های خصوصی و دولتی و غیره آماده می‌کند.

خدمات تولیدی پوشاک روز

گروه تخصصی تولید لباس فرم و فروش عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز تهران; به این شکل دوخته می شود که دارای یک زاپاس می‌باشد; همچنین همواره تلاش کردیم مرغوب‌ترین اجناس را به مشتری‌های عزیز ارائه کنیم.

خرید عمده مانتو شلوار

نمونه کار مانتو شلوار اداری پوشاک روز

پوشاک روز با بیش از یک دهه از تولید مانتو و شلوار اداری اکنون توانسته به لطف الهی; به یکی از مهمترین قطب‌های تولید لباس فرم مانتو و شلوار اداری در ایران تبدیل شود.

تولید مانتو و شلوار اداری حتما نیاز به آستر دارد; که پارچه آستری نکاتی وجود دارد بهتر است بدانید پارچه آستری باید مقاوم; قابل شستشو و ضد تعریق باشد. همچنین رنگ آن باید با رنگ مانتو و شلوار یکی باشد.

تاثیر رنگ پوشاک

پزشکان هندی بر این باورند که رنگ هم درونی و بیرونی است و رنگ‌ها در سطحی از انرژی، جسم و روان انسان را تحت تاثیر قرار می‌دهند. با پخش عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز همراه باشید.

بر اساس دانش رنگ شناسی فهمیده می‌شود که رنگ تاثیر خاصی بر روی موجودات زنده می‌گزارد و انسان رنگ ‌ها را در ذهن خود را از هم تفکیک کند و تجربه آموخته که هر رنگ احساس  متفاوتی در ما به وجود می‌آورد پخش عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز رنگ ها به خوبی تفکیک و به مشتریان خود ارائه می دهد.

خرید مانتو و شلوار اداری

خرید عمده مانتو و شلوار اداری

تولیدی لباس فرم مانتو و شلوار اداری پوشاک روز تهران; آماده عقد قرارداد با تمام عقد قرارداد با تمام شرکت‌های خصوصی و دولتی، بانک‌ها، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، کارخانجات و غیره می باشد.

جهت اطلاع از قیمت فروش عمده و سفارش دوخت مانتو و شلوار اداری با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+