Select Page

پخش عمده پوشاک روز مانتو شلوار مدارس را ساده و زیبا برای مدارس تمام مقاطع تحصیلی آماده می کند. طراحی و دوخت لباس فرم مدارس با پیشرفت برخوردار بوده در طی این سالها در پخش عمده پوشاک روز و با قیمت مناسب بوده است. بیشترین رنگ های در که لباس فرم مدارس به کار برده میشود.

۱. بنفش رنگ عزت نفس و وقار است این رنگ افکار و احساسات خیلی خوب به دانش آموز ها میده.

۲. اناری رنگ رهایی به بچه ها این امکان را میده که خود را در سطح هیجانی و عاطفی بالاتری احساس کند.

۳. سبز رنگ توازن و همدلی است و نشانه موفقیت است.

مانتو شلوار مدارس

مانتوی مدرسه

پخش عمده پوشاک روز این رنگ ها را بهترین رنگ ها برای لباس فرم مدارس می داند و از بهترین پارچه استفاده می شود برای مانتو شلوار مدارس و همچنین در تولیدی پوشاک روز  بهترین دوخت به کار برده می شود. تولید انواع مانتو شلوار مدارس و پیراهن شلوار پسرانه با بهترین کیفیت و در مقطع ابتدایی،راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی و با نازلترین قیمت در پخش عمده پوشاک روز انجام میشود.

شلوار پسرانه مدرسه

نمونه کار شلوار پسرانه مدرسه

مراحل دوخت تولید لباس فرم مدارس پوشاک روز

ابتدا کارشناس اندازه گیری تولیدی لباس مدرسه پوشاک روز به مدرسه می‌رود اندازه ها را بر طبق مدل داده شده مدرسه اندازه‌گیری کرده سپس بعد اندازه گیری بر طبق سایز‌های داده شده پارچه‌های لباس مدارس برش خورده با میز صنعتی و کامپیوتری سپس لباس‌هایی که شامل مانتو مدارس، پیراهن، شلوار و غیره می‌باشد به دوزنده‌ها داده می‌شود و دوخته می‌شود.

فروش مانتو مدارس

کارگاه دوخت لباس فرم مدارس

خرید پوشاک عمده مدارس پوشاک روز در خدمت شما عزیزیان است.

پخش عمده پوشاک روز سفارش لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه یا فروش عمده لباس فرم مدارس در تمام استان تهران و تمام استان های کشورمون در مدلهای مختلف و رنگهای متنوع در اسرع وقت با بهترین کیفیت و قیمت می پذیریم جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید.

فروش اینترنتی لباس فرم مدارس

همچنین تولید لباس فرم مدارس پوشاک روز فروش اینترنتی لباس فرم مدارس را نیز انجام می‌دهد تا بتوانیم خدمات بیشتری به مشتری‌های گرانقدر خود بدهیم.

۰۲۱۸۶۰۷۲۵۷۵

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

 

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+