Select Page

تولید عمده مانتو و شلوار ادراری

مد و مدگرایی و تاثیرات آن در تغییرات فرهنگ جامعه مد پدیده است; جامعه انسان که با مفهوم مدرینسم ارتباط تناتنگی دارد; به همین ترتیب در کشور عزیزمون ایران که در شرکت های دولتی و خصوصی، سازمان ها و غیره خانم ها از مانتو شلوار اداری یا رسمی استفاده می کنند; تولید عمده لباس فرم مانتو و شلوار اداری پوشاک روز با بیش از یک دهه سابقه در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

سالیان سال است که مانتو و شلوار اداری رسمی ترین مدل لباس زنانه در محیط کار می باشد; که بیشتر در شرکت های دولتی و خصوصی و غیره پوشیده می شود; تولید عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز جدید ترین مانتو و شلوار های اداری را می کند; و آماده همکاری با تمام ارگان ها می باشد.

تولیدی مانتو و شلوار اداری

مانتو و شلوار اداری یا یونیفورم یکی از پرکاربردترین لباس خانم ها در محل کار می باشد; تولید و فروش عمده مانتو و شلوار های اداری پوشاک روز تهران بهترین اجناس روز به شما مشتریان گرامی ارائه می کند; شیک پوشی را با ما حس کنید. تولیدی مانتو و شلوار اداری پوشاک روز جهت دوخت لباس فرم از پیشرفته ترین ابزار دوخت استفاده می کند; همچنین پرسنل مجرب و ماهر بهره می برد تا بهترین کالا را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تولیدی مانتو و شلوار اداری و فروش عمده مانتو و شلوار اداری پوشاک روز تهران اجناس خود را به تمام نقاط کشور ارسال میکند; با بهترین کیفیت و قیمت کالا خود ارائه می کند.

انتخاب پوشش مناسب در محل کارا باعث آن می شود; که کارمندان حرفه ای در محل کار ظاهر شوند لازم است بدانید تولیدی مانتو و شلوار داری پوشاک روز بهترین مانتو و شلوار‌های اداری را آماده میکند برای پوشش ظاهری خوب از موئلفه های جدی در هر کسب و کاری است.

فروش مانتو اداری

کارگاه دوخت و برش مانتو و شلوار اداری

پخش عمده لباس فرم پوشاک روز

تولید عمده مانتو شلوار اداری پوشاک روز تهران آماده عقد قرارداد; با تمام شرکت های دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، بانکها، سازمان ها و غیره می باشد.

جهت اطلاع از قیمت و فروش عمده مانتو و شلوار اداری و سفارش دوخت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۸۶۰۷۲۵۷۵

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

 

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+