Select Page

فروش عمده پیراهن مردانه

مرکز پخش و فروش عمده پیراهن مردانه پوشاک روز به این شکل است که پارچه‌ های بسیار خوب استفاده میکند همچنین پیراهن‌های تولید شده در تولیدی پیراهن عمده پوشاک روز تماما درجه یک بوده و بدون قید و شرط دارای ضمانت می‌باشد کیفیت اجناس گواه صحت این موضوع می‌باشد.

برای مثال:

۱. پنبه‌ای ظریف: قابلیت تهویه جذب رطوبت را دارد و برای هوا مناسب است روی بدن حسی نرمی دارد که اتو داشته باشد به خوبی می ابستد.

۲. تترون: پلی استر از انواع رایج الیاف مصنوعی هستند که مثله پنبه خنک و قابل تعریق نیستند; اما به راحتی چروک نمی شوند و لکه نمی گیرند و قیمت کمتری دارند همچنین تترون چند مدل دارد مانند تترون داکرون و غیره می باشد.

خرید پیراهن

خرید پیراهن عمده

قابل توجه مشتریان عزیز و ارجمند پوشاک روز با توجه به گران شدن مواد خام; و افزایش حقوق کارگر و پارچه اختلاف قیمت های زیادی به وجود آمده است; در خرید پیراهن از کیفیت پارچه و تمیزی دوخت مد نظر داشته باشید; که تولید پخش عمده پیراهن پوشاک روز به عمر کارکرد پیراهن و کیفیت لباس تولید شده به خوبی پرداخته است.

فروش پیراهن

کارگاه دوخت پیراهن مردانه

همچنین پیراهن های مردانه تولید و توزیع عمده پوشاک روز دارای دوخت فرهنگی و کلاسیک می باشد.

تمام اجناس تولید و فروش عمده پیراهن مردانه پوشاک روز دارای شش ماه گارانتی می باشد. سه نوع استاندارد برای پیراهن مردانه وجود دارد.

۱. اسلیم فیت

۲. فیت معمولی

۳. کلاسیک، زیبایی را با ما تجربه کنید.

فروش عمده انواع پیراهن های جعبه ای در رنگ های متنوع در تولیدی پوشاک روز موجود می باشد. این پیراهن ها برای اداره ها، سازمان ها، کارخانه جات ها و غیره استفاده می شود.

تولیدی پیراهن

تولیدی پیراهن مردانه

پخش عمده پیراهن پوشاک روز

مرکز تولید و فروش عمده پیراهن مردانه پوشاک روز آماده عقد قرارداد با تمام شرکت های دولتی و خصوصی، فروشگاه ها، سازمان ها، کارخانجات ها و غیره می باشد.

پیراهن جعبه‌ای

تولیدی پیراهن عمده

جهت اطلاع از قیمت و خرید عمده پیراهن های مردانه و سفارش دوخت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۸۶۰۷۲۵۷۵

۰۹۳۷۰۸۸۱۹۷۲

۰۹۳۵۷۴۲۴۳۷۷

 

پوشاک روز آماده دریافت سفارش لباس فرم انواع شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، مدارس و ... می باشدتماس بگیرید
+